Preskoči na glavni sadržaj

YУГОТОН партy у ГКЦ-у

YУГОТОН партy у ГКЦ-у

Продуцентски ДЈ дуо ФОX &амп; РЕЦХТ долази из Немачке и већ дужи низ година пуштају музику широм Европе. Пре 5 година лансирали су свој бренд “YУГОТОН” (назван по нашој некадашњој дискографској кући) заснован на ЕX-YУ музици коју они обрађују у виду ремикса у ТЕЦХ-ХОУСЕ правцу.

Једна од трака која је за веома кратко време доживела велики успех и свакако се издваја је њихова обрада музичке теме из серије Бољи живот, а ту су још и обраде Оliveра Мандића, Викторије, Дина Дворника, Магазина, Зане, Дина Мерлина, Аеродрома, Индеxа, Здравка Чолића и др.

Партy назван по имену њиховог бренда - YУГОТОН представља један савршен музички времеплов најпопуларнијих песама из доба Југославије, а у једном сасвим новом и другачијем облику - ТЕЦХ-ХОУСЕ-у.

YУГОТОН партy на програму је у суботу 11.маја са почетком од 21х у клубу ГКЦ-а. Улазнице по цени од 500 рсд можете набавити на билетарници ГКЦ-а, док ће на дан одржавања програма цена бити 600 рсд. Резервација столова за овај догађај могућа је лично уз куповину улазница.

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...