Такмичари из Атлетског клуба „Ужице“ освојили су четири медаље на Светосавској трци у Ваљеву на којој је учествовало преко 250 такмичара из целе Србије и околних земаља.
У трци млађих пионира на 500 метара Марко Мићевић је убедљиво победио и освојио златну медаљу, док је у трци старијих пиобнира на 600 метара Михајло Јакшић освојио је друго место. У трци ветерана (2.000 м) прво место освојио је Мирко Минић, а четврто место Ацо Јовановић.
- Добар наступ Марка Мићевића који је убедљиво победио. Иако је био фаворит Михајло Јакшић освојио је друго место, али после болести то је добар наступ. У трци ветерана сјајне трке „ужичких фосила“ Мирка Минића који је убедљиво победио, док је Ацо Јовановић освојио „дрвену медаљу“ и четврто место. У следећем периоду наступамо на државним првенствима у дворани, рекао је тренер Атлетског клуба „Ужице“ Жељко Челиковић:



Učitavanje komentara...