Preskoči na glavni sadržaj

Ученици школе из Чајетине бриљирали на Сајму туризма у Новом Саду

Ученици школе из Чајетине бриљирали на Сајму туризма у Новом Саду

Ученици Угоститељско-туристичке школе из Чајетине остварили су изванредан успех на Сајму туризма у Новом Саду, где је одржан 35. Збор угоститељских занимања – традиционално такмичење младих будућих туристичких радника из целе Србије. Млади Цајетинци освојили су низ медаља у различитим категоријама:

  • Сомелијерство: Анђела Рајевац (хотелијерско-ресторатерски техничар)
  • Припрема националног јела: Бојана Јовановић (кулинарски техничар)
  • Прављење коктела: Ђорђе Црнковић (конобар)
  • Агенцијски послови: Сања Војиновић и Лена Јеремић (туристички техничар)
  • Припремање јела у котлићу: Андрија Величковић и Урош Оташевић (кулинарски техничар)

Ученици су се вредно припремали кроз редовне часове, практичну наставу, вежбе, додатну наставу и ваннаставне активности у организацији својих професора, што је резултирало високим нивоом знања, вештина и професионализма приказаним на такмичењу.

Поред одличних појединачних резултата, Угоститељско-туристичка школа Чајетина награђена је и златном плакетом за допринос образовању туристичких радника, што потврђује квалитет и посвећеност школе у развијању кадрова за туристичку привреду.

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...