Preskoči na glavni sadržaj

У суботу протести и у Ужицу, Новој Вароши, Пожеги и Пријепољу

У суботу протести и у Ужицу, Новој Вароши, Пожеги и Пријепољу

Еколошки протести и блокаде саобраћајница биће организовани у суботу у 14 часова у најмање 30 градова и насеља широм Србије. То је за Фонет изјавио један од организатора Марко Ољача. Он је рекао да ће протест бити организован и у Ужицу,  Новој Вароши, Пожеги и Пријепољу.

Ољача је нагласио да су организатори најавили миран протест, уз апел полицији да током блокада "чува јавни ред и мир и не допусти инциденте, као током блокаде у Шапцу, када полиција није интервенисала".

Према његовим речима, учесници протеста имаће у суботу на располагању број за правну помоћ, јер се до сада пријавило 15 адвокатских канцеларија широм Србије спремних да понуде своје услуге.

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...