Preskoči na glavni sadržaj
četvrtak, 13. avgust 2026.Ужице 19°CO namaMarketingImpresumKontakt
Pratite nas:

Снимање филма "Циклус" и у Ужицу

Снимање филма "Циклус" и у Ужицу

У Ужицу снимају поједине сцене хорор-трилер, филм "Циклус" у режији Јелене Стојковић која је и главни продуцент пројекта. Екипу филма затекли смо у радњи "Успон" која је позната по продаји техничке робе и у којој је због сценских ефеката било прилично "магловито".

-Радња филма се дешава на Мачкату, на Златибору, а после Ужица снимање настављамо у Чајетини и Златибору. У филму играју Зоран Цвијановић, Љубомир Бандовић, Горица Поповић и друга позната глумачка имена – наводи режисер, глумица Јелена Стојковић која у филму игра једну од улога.

Она додаје да ће се снимање одвијати у три етапе због годишњих доба и снимати у фебруару и марту када буде велики снег због епохе у оквиру филма и дешавања с краја 18. века.

Иначе, радња филма дешава се 2011. године, али  постоји део остварења и повратак у прошлост у 1790. годину. Премијера филма "Циклус" очекује се на Нишком фестивалу наредне године после чега ће наставити свој биоскопски живот.

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...