Preskoči na glavni sadržaj
ponedeljak, 10. avgust 2026.Ужице 16°CO namaMarketingImpresumKontakt
Pratite nas:

Проблеми са водом у Омладинској 

Проблеми са водом у Омладинској 

Станари Омладинске улице код стадиона већ други дан ове недеље готово да нису имали воде у становима због како кажу "заливања стадиона".

-Имамо проблем да притисак опада када се залива стадион. Али већ друге вечери прскалице су упаљене скоро целу ноћ и синоћ, 26. мај воде готово да немамо уопште – написао је један од станара на фејсбуку.

Директор Великог парка" Бранко Богићевић наводи да је заливање травњака стадиона једино могуће током ноћи, а не дању  због високих температура  и да су тако радили у протеклих девет година.  Он каже да на адресу ЈП "Велики парк" није стигао никакав приговор станара и да је притисак воде у цевима надлежност ужичког "Водовода".

Станари су у четвртак 27. маја  пријавили проблем Систему 48 и он је заведен у 9.54.

У ужичком “Водоводу” су нам рекли да је једина пријава на њихову адресу била из Омладинске 6 из једног стана док из осталих нико ништа није пријавио. Дежурна екипа је утврдила да власник стана има проблем са водом увече и да није у питању квар, јер је притисак током дана у реду што и сам каже. У овом предузећу наводе да осцилације са притиском приликом испоруке постоје и да се могу довести са повећаном потрошњом у вечерњим сатима и да ће реаговати.  Телефон на који грађани могу пријавити кварове и проблеме у снабдевању водом  је 0800313100.

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...