Preskoči na glavni sadržaj

Запослени из ужичке болнице и Завода за јавно здравље одали 15 минута тишине и ове среде

Запослени из ужичке болнице и Завода за јавно здравље одали 15 минута тишине и ове среде

Запослени из ужичке болнице, заједно са колегама из Завода за јавно здравље, одали су 15 минута тишине настрадалима у Новом Саду. Овај тренутак поштовања уприличен је испред зграде Здравственог центра Ужице, од 11:52 до 12:07, као подсећање на трагичан догађај који је 1. новембра 2024. године погодио Нови Сад, када је дошло до пада надстрешнице, услед чега су страдале четири особе.

Др Марија Перишић Божић, која је предводила окупљање, обратила се присутнима, подсећајући на значај ових тренутака и постављајући питање: "На каквом смо 'тренингу'? Тренингу за умирање или живот?"

Следеће окупљање у знак сећања на настрадале заказано је за уторак, 4. март, када ће бити поново одржано 15 минута тишине на истој локацији, у исто време.

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...