Preskoči na glavni sadržaj

Вечерас на ЈПФ Нушићева "Протекција"

Вечерас на ЈПФ Нушићева "Протекција"

У оквиру 29. Југословенског позоришног фестивал синоћ је на сцени ужичког Народног позоришта изведена пета такмичарска представа. Комад „Људи од воска“, Мате Матушића у режији Ивана Вање Алача, извели су глумци Народног позоришта Сомбор. Публика је ову представу оценила са 4,56.

Foto: Radovan Baja Vujović
Фото: Радован Баја Вујовић

Како је објасио редитељ, кроз три наизглед засебне, а заправо узрочно-последичне приче, аутор нас води кроз своје грехове, покајања и искупљења, користећи писање као одређену врсту психотерапије и исповести.

Foto: Radovan Baja Vujović
Фото: Радован Баја Вујовић

Претпоследња представа која ће вечерас бити изведена на фестивалу је „Протекција“ по тексту Бранислава Нушића, у режији Милана Нешковића, а у копродукцији сомборског Народног позоришта и „Град театра“ Будва.

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...