Preskoči na glavni sadržaj
četvrtak, 6. avgust 2026.Ужице 23°CO namaMarketingImpresumKontakt
Pratite nas:

Камионџија из Ужица страдао на Хоргошу

Камионџија из Ужица страдао на Хоргошу

Возач камиона из Ужица, В.С . (40), страдао је јуче поподне на граничном прелазу Реске – Хоргош, када га је према незваничним сазнањима „Блица“ притиснула приколица на којој је покушао да отклони квар.

Несрећа се догодила у међузони са мађарске стране границе када се В. С. завукао испод приколице пошто му је блокирао један од точкова. Више детаља о несрећи очекују се током дана од српске амбасаде у Будимпешти. Несрећни Ужичанин, иначе родом из Нове Вароши, страдао је на путу за Русију где је за једну фирму из Пожеге превозио робу.

Пре него што је постао камионџија у Ужицу је радио као таксиста, а колеге које су у неверици дочекале вест о његовој погибији кажу да је био професионалац у свом послу, одличан човек и пријатељ.

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...