Preskoči na glavni sadržaj

Алија Балијагић признао крађу оружја

Алија Балијагић признао крађу оружја

Алија Балијагић, осумњичени за двоструко убиство у Црној Гори, признао је у Вишем јавном тужилаштву у Ужицу да је из куће у близини Прибоја украо две пушке. Поред тога, Балијагић се сумњичи за недозвољено држање оружја и тешку крађу. У петак, 22. новембра 2024, одређен му је притвор до 30 дана, а данас је приведен у тужилаштво како би се изјаснио о проширењу истраге.

Балијагић је био у бекству од 25. октобра, када је у Соколцу код Бијелог Поља у Црној Гори убио брата и сестру. Након што је прешао у Србију, полиција је 21. новембра ухапсила у Голешинама код Прибоја.

Министарство правде Црне Горе упутило је захтев за изручење Балијагића, који се сумњичи за убиства, те ће даљи поступак бити покренут у сарадњи између Србије и Црне Горе.

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...