Preskoči na glavni sadržaj

"3X3 УЖИЦЕ" пласман на завршни турнир БГ лиге

"3X3 УЖИЦЕ" пласман на завршни турнир БГ лиге

Велики успех екипе "3X3 УЖИЦЕ".

После завршене летње лиге, која је била јако успешна, а у јесењем првенству у оквиру "Сокер Бг 3x3 лиге" екипа "Ужица" је апсолутно доминирала. Освојили су 3 турнира од укупно 5 одиграних, победе су остварили у Пожаревцу и два пута на Новом Београду.

Уследио је почетак зимске лиге, турнир који је "3X3 УЖИЦЕ" освојио са свих 5 победа, и дошао до титуле и поред јаке конкуренције на турниру, на ком су учествовали и Крупањ и Партизан 3x3. МВП турнира поново је Урош Луковић, бивши играч КК Партизан.

Овом победом "3X3 УЖИЦЕ" је остварило пласман на завршни турнир БГ лиге, где ће се борити за излаз на Челендзер следеће године!

Povezane vesti

IT agencija za ozbiljan rast

Roster Soft gradi digitalne sisteme

Web portali, CMS rešenja, aplikacije, automatizacija, dizajn, hosting i tehnička podrška za firme koje žele brz i stabilan online nastup.

ProgramiranjeWeb dizajnCMSAutomatizacijaHosting
roster.rs 064 478 8150
Diskusija

Komentari 0

Budite jasni, pristojni i držite se teme vesti.

Pridružite se razgovoru

Prijavite se ili napravite besplatan pretplatnički nalog da biste komentarisali vest.

Prijavi se Registruj se

Učitavanje komentara...