Pocetna Ostali sportovi Srebrna Lidija

Srebrna Lidija

289
0

Lidija Trmčić članica KK Užice osvojila je srebrnu medalju u Beočinu na Kup-u Srbije za kadete, juniore i seniore u karateu. Lidija u borbama u konkurenciji kadetkinja do 54 kg posle tri pobede  izgubila u finalu, i zauzela drugo mesto.

Trener Miloš Ršumović je istakao da su na takmičenje otišli sa tri takmirčara i vratili se sa osvojenom medaljom:

-Lidija je imala sjajan nastup kojim je svima pokazala da je kompletan karatista.  Malo je takmičara koji su uspešni i u izvođenju kata i u borbama. U izuzetno jakoj konkurenciji sa 25 takmičarki u kategoriji, posle tri sjajne pobede zaustavljena je finalu od takmičarke iz KK“Gepard“ iz Mladenovca i zauzela drugo mesto. Pobedila je dve takmičarke iz Kule, dok je u polufinalu savladala  karatiskinju KK“Mladenovac“. Pomenuo bih i Pavla Ristovića koji je u konkerenciji kadeta do 63 kg posle jedne pobede, poražen u četvrfinalu, dok je Vasilije Gudović kadet do 70 kg poražen takođe u četvrtfinalu.